זירקוניום Frit אטום אריחי קיר

זירקוניום Frit אטום אריחי קיר
פרטי המוצר

Zibo Jinming זיגוג ושות', בע מ הוא אחד המובילים זירקוניום אטום frit על קיר אריח יצרנים וספקים בסין, מצויידים מפעל מקצועי, צמח, המציע מדגם חינם המוצרים, ברוכים הבאים לקנות שלנו frit זירקוניום לבן מחיר נמוך אריחי הקיר הפנימי, דיגיטלי frit הדפסה אטום על קיר אריח, הזרקת דיו זירקוניום frit אטום אריחי קיר , sff & dff לבן frit, frit אטום דיו אריחי קיר, גם מוזמנים לבדוק את מחיר, מחירון, בירור ואת הציטוט איתנו.

אטום frit JM668

המקום של אזור התעשייה קרמיקה המקורי: zibo, סין
מראה: גרגר שקוף או לבן קטן
יישום: עבור קיר אריח ירי בודדת ושריפות כפול, מתאים עבור הדפסת משי צילומיים ושימוש מדפסת הזרקת דיו כדי להראות אפקט צבע מושלם.
המותג של הארגון: JINMING זיגוג
Frit אטום ריכוך טמפרטורה: 800° C
Frit אטום ירי טמפרטורה: 1050-1130° C
C.O.E: 175(×10-7/°C)
סוג חבילה: 50kgs/תיק


Frit סופר לבן אטום, frit הזירקון חלקה אטומה.
להתאים טמפרטורה מגוון רחב ואיכות יציב.
עבור שלנו frit אטום, כחלחל לבן וצהוב לבנים הוא זמינות, השפעת הצבע על frit אטום שלנו היא טובה מאוד למערכות prinit דיו או משי prinit.
גם ניתן להשתמש שלנו frit אטום יחד עם frit שלנו למחצה כאטומה וגם כדי להפחית את העלות, במקביל נוסחה זו יש גם ביצועים טובים.
יתרון:
1 הלקוח מ אפריקה vienam, פקיסטן, אינדונזיה, סין המקומי משתמש produts שלנו, כדי שנוכל לתקשר עם כל לקוח כל שבוע, לשמור לדרישת הלקוח עפ י שלנו produts מעודכן. זו הסיבה frit האטומים שלנו שיכול לקחת הפותח עמדת בין הספק הסיני frit אטום.
2. אנו משתמשים LONGLI המותג תחמוצת אבץ (99% תוכן) סיליקט זירקוניום GLODSUN כדי לייצר frit קרמיקה, אז חומר גלם טוב יכול להבטיח הטמפרטורה בטווח רחב ויציב מושלם frit אטום.

3. עלינו כבשן מיוחד להמיס או לייצר frit אטום במהלך כל השנה, רק לייצר אטומים frit JM668, כך שאנחנו יכולים להבטיח איכות גבוהה ויציבות גבוהה.


אנחנו מקבלים גם את המוצרים מותאמים אישית, באפשרותך לשלוח לי דגימת ו אנחנו מנתח אותו עם כבשן שלנו ולאחר מכן המהנדס שלנו יתאים המדגם דומה לך לבחון. גם אנחנו להמליץ frit דומה ממך לאשר אם היא מתאימה את הכבשן.

קירה