2017 סין קרמיקה יריד בעיר גואנגג'ואו, סין

2017(סין קרמיקהסין התערוכה הבינלאומית לטכנולוגיה קרמיקה, מוצרים וציוד)יתקיים בהירידים קנטון, גואנגג'ואוהעיר, סין מ א'-ד'יוני, 2017.

כמו סין מדרג מדינה אחת המובילות בתחומים של אריח ייצור וצריכת, קרמיקה סין 2017 היא ללא ספק פלטפורמה מושלמת עבור תעשיית קרמיקה - שבו יוצגו חידושים הכל טכני, מכונות וציוד על מנת להיות מסוגלים לעמוד באתגרים של גידול במהירות ושינוי שוק.

2 层展位.png 
שונה ממהדורות קודמות, ב-2017, המארגן, Unifair התערוכה שירות החברה להשתמש שתי קומות של שטחי A הירידים קנטון, הול 1.1 היא התערוכה הבינלאומית מתקדם קרמיקה והמוצר אבקתיות טכנולוגיה, ציוד & (המכונה ACPM EXPO). 2017 אקספו ACPM היא התערוכה השנתית הראשונה שאורגנה על ידי Unifair ואושר על-ידי ACerS באופן בלעדי עבור תעשיית קרמיקה מתקדם בהשתתפות עם היי-טק והמקצוע. התערוכה בו-זמניות יציג את ציוד חומרי גלם ועוזריהם, מוצרים, קרמיקה מתקדם, אבזור, אביזרים וכן אבקתיות חומרי גלם, מוצרים, וכו '.
 
2.1 הול הוא עוד תערוכה בו-זמניות - סין הירידים הבינלאומי עבור כלי שולחן קרמיקה טכנולוגיה, ציוד וחומרי הגלם (המכונה טק כלי שולחן). כלי שולחן טק 2017 היא התערוכה המקצועית היחידה בתחום של כלי שולחן קרמיקה הייצור, אשר יציג את טכנולוגיית הייצור של כלי שולחן קרמיקה, טכנולוגיית עיבוד, ויוצרים מכונות, כמו גם הגנה סביבתית מיוחדת ציוד, לקשט ציוד, חומרי גלם, חיל עזר בצבא הרומי כלי שולחן קרמיקה, וכו '.
 
3.1 הול ל- 5.1 הן עבור מכונות קרמיקה ואביזרים. המוצרים מכונות גדולות הם ומצינורות בקומה הראשונה, ואילו הקומה השנייה מיועדת קטן גודל, משקל קל מוצרים וטכנולוגיה, כולל טכנולוגיית הדפסת הזרקת דיו קרמיקה הול 2.1, עיטור קרמיקה חומר, חומר הגלם, חומר עקשן ואת ועמיד הול 2.2 4.2 ו 3.2 אולם בינלאומיים.
 
עם תערוכות נוספות מגזרים שונים וחדשנות נהדר על פריסת הול, קרמיקה סין 2017 היא סרבנית שובר שיאים חדשים מבחינת מספר המשתתפים והמבקרים.

החברה שלנוזיגוג JINMING, ישתתף גם יריד קרמיקה סין 2017, מקווה שנוכל להיפגש, לשוחח ביחד.