מזוגג מלוטש

1. ניסוח של תופעות בלתי סבירה של antifouling גלזורה

להתאים אם זיגוג אינה סבירה, שטח גדול נכשל לעבור התופעות עכירות-נגד. בתהליך הייצור, באפשרותך לנסות זיגוג זיגוג שונים מחוץ לחברה, כדי לגלות את הסיבות כדי להתאים.

2. ליטוש לחץ בלוקים וראש ועומק של זיגוג מלוטש אריחי ליטוש אפקט antifouling

מלוטש אריח זיגוג ליטוש תהליך, אם לא תקין לחץ בלוקים או הראש הוא גדול מדי, מוגזם טחינת עומק, גורמים אחרים יגרום הגוף antifouling ביצועים. לכן, בתהליך של ליטוש, מטחנת בהסדר מוקדם לא אמור להיות קשה מדי כדי להיות מודע, שחיקה הלחץ לא לצפות יותר מדי, אחרת זה יגרום כגון קצה שיוף עמוק בגוף, ובכך מקצר את יכולתה כתם.

3. מלוטש זיגוג אריח antifouling סוכן ההשפעה על הביצועים antipollution של הגוף ירוק

אבן, אריחים, פני השטח שלו חייב להיות מצופה שכבה של הסוכן antifouling על מנת לשפר את יכולתו antifouling פני השטח, איכות משתנה בשל מוצרים שונים אנטי-עכירות, אנטי-עכירות יכולות להשתנות. כי בעת בחירת הסוכן antifouling, אתה צריך לבחור מאפיינים שונים לפי משתמש הקצה של מוצרים של סוכנים antifouling. כיום בשוק היא הנפוצה ביותר סוכן antifouling סיליקון אורגני שמן, הוא השימוש של פולימר סינתטי ממברנה מוצק הסובב לחורים פתיחה יעילה, באמצעות שיטות יעילות להפחתת מתח כדי למנוע חדירה את הנקבוביות, כדי להשיג את המטרה של מניעת זיהום מזהמים. בנוסף, בתהליך של ליטוש, כדי לשלוט גוף טוב מבריק וגוף טמפרטורת פני שטח של ייבוש והסוכנת antifouling מלא, אחרת זה יהיה להפחית מאפיינים אנטי-עכירות של הגוף.