זרבובית של הזרקת דיו הדפסה של המכונה בעיות נפוצות ופתרון שיטות


1.Problem: קו ציור
ציור קו היא בעיה נפוצה של הזרקת דיו מכונת ההדפסה בתהליך הייצור כדי להשפיע על איכות הייצור הרציף, זו נגרמת בעיקר על ידי זרבובית חסימה. בגלל החור זרבובית ודיו נקודה הוא דק מאוד (מיקרון), זיהומים זעירים, אבק, אדי מים מספיקה כדי לחסום את הצינור, או למחוק את כל ריסוס דיו נקודה, כך החסימה היא פגם נפוצות של מכונת הדפסה הזרקת דיו

באופן כללי, הסתימה מחולק לשני חלקים: בתוך הסתימה, חסימה החיצוני של הנחיר. בתוך חסימה של זרבובית נגרמת בדרך כלל על ידי זיהום כביש דיו דיו משקעים אלה שתי סיבות, הזיהום כביש דיו נגרמת בדרך כלל החדש מצויד חלקים אינם נקיים לחלוטין, אז מתי החלפת חלקים חייבים לשטוף בקפדנות, במקביל, המסנן כל בדרך כלל 1-2 חודשים השתנה באופן קבוע. חסימה חיצונית נגרמת בדרך כלל על ידי מכונה עצמה או זיהום חיצוני, זיהום חיצוני הגיע האבק בבית המלאכה, גם מן האבק אדי מים של גוף האריח.

2.Problem: כאשר ייצור טיפות דיו
סיבות אפשריות: זרבובית טיפות דיו או הכוח של צינור היניקה אינה מספיקה.
פתרון: (1) הגדלת מידת ואקום; ניתוח: עלייה שאיבה של זרבובית טיפות דיו, נפוץ לחץ יכול לא לענות על הדרישות של הפח מותקן, לא בצורה עיוורת הגדלת מידת ואקום.
(2) להקטין את הטמפרטורה של הגוף אריח; ניתוח: טמפרטורת גוף האריח הוא גם גבוה יהיה לייצר כמה אדי מים, טיפות מים ישלב עם דיו כדי ליצור את התמיסה, טיפות בהדרגה.
(3) בשיטה אוטומטית ניקיון לנקות את החרירים; ניתוח: באופן ידני, ניקוי פיזי, הוא הטיפול חירום ופשוט הנפוצים ביותר.
(4) להגדיל את התדירות של צינור יניקה; ניתוח: על בסיס הלחץ הוא גדול מספיק.

3.Problem: תהליך הייצור יש פס לבן
סיבות אפשריות: הצינור חסום ניתוח: זה יכול להיות חלקיקים, יכול להיות גם טיפות דיו.
פתרון: (1) גבוהה ואקום מעלות, להוריד את זה; ניתוח: מידת ואקום גבוה יותר יכול לדכא את המטוס דיו בדרך כלל;
(2) טיפות דיו, עם מערכת ניקוי אוטומטי ניקוי זרבובית; ניתוח: אחד של טיפול חירום בייצור.
(3) עם מטלית נקייה לנגב זרבובית, לשים לב הזרבובית אי אפשר למחוק אחורה וקדימה, כיוון אחד בלבד לנגב אחרת הוא יפגע הצינור; ניתוח: נפוץ זרבובית ניקוי אוטומטי נכשל.
(4) לשפר את מתח עם 100% תמונות בגווני אפור להדפסה ללא הרף; ניתוח: התוצאה אינה טובה מאוד, אבל יכול לעבור את הכביש דיו, להפוך את ההדפסה לתוך נורמלי;
(5) להחליף את בתוך ומחוץ צינור על הזרבובית כדי להפוך את הדיו זרימה הפוכה; ניתוח: לאחר ניקוי זרבובית, מדריך נגב זרבובית לשימוש.

4.Problem: תואר ואקום בתהליך הייצור אינה יציבה
סיבות אפשריות: תיבת דיו יש כביש דיו הזנת או דליפת אוויר.
פתרון: (1) בדיקת דיו המשאבה, משאבת קצף, במחזור המשאבה היא תקינה, שימו לב: החלפת דיו משאבת, משאבת קצף עליך לראות בבירור בין הצינור;
(2) לבדוק אם מסנן חומר מונע קיצוף הוא פנימה והחוצה דליפה צינור;
(3) אם הצינור מסנן תהדק את מחבר חובק? למעקה, מחבר חובק למעקה הצינור שוב.

5.Problem: יש פיקדון דיו או לתלות על דיו
סיבות אפשריות: המתח של הדיו הוא נמוך או מתח המכונה דיו לא מתאים.
פתרון: (1) שינוי מתח גבוה דיו; ניתוח: אינו מומלץ, לדמם את הדיו ואת שטיפת נקי יפיק הרבה של עלות, אם לא נקי, אחר סוגי דיו התגובה עלולה להתרחש ומשפיעים על הצינור דיו;
(2) להפחית את המתח של מכונת הזרקת דיו, להתבונן הדיו לתלות, שימו לב זה לא הופך את גל גדול מתי להתאים מתח. ניתוח: מומלץ כי מתח לאיתור באגים כדי להתאים את המתח של הדיו, בדרך כלל איתור באגים בעת התקנת.