מהו אריחים "אבן"

הוא זיגוג דק דק, דפורמציה. סוגי אריחים מזוגגים: האריחים מלוטשת, listello אריח, עתיקות לבנים 3 סדרות. קריסטל לזרוק לבנים זה נזרק חצי לבנים, לזרוק כמה לבנים. מלוטש listello מזוגג מלוטש אריחי חצי shot 2. אבן הוא כזה מגוון רחב של לבנים עתיקות, לחלק חצי מאחורי מזוגגות עתיק, לבנים עתיקות, מלוטש משטח אבן עתיק מזוגגות, מזוגגים מאחורי חצי עתיק לבנים, לבנים עתיקות שהושלכו לא מזוגגת. מתוך מגוון רחב של משטחי ספינות לטיוואן: זיגוג שקוף או שקוף קריסטל, קשיות גבוהה, זיגוג עמיד, קטגוריה מתכת מזוגגים.

שנית, החלקות. עקב ירי טכנולוגיה בפרמטר מזוגגים וחומרים שונים, החלקות של פני השטח של אריחים מזוגגים שם הוא הבדל גדול, חלק נע בין 0.5 mm ~ 2 מ מ. למרות המגוון של קוניה מלוטשים אריחים, אבל יש גם נקודות דמיון: מלבד כמה מלא-קו הלבנים לזרוק על דרישות ממורקת השטיחות משטח, אחרים לא צריך לזרוק את כל פני השטח, אבל לשמור פרופיל המאקרו המקורית Adobe או כולו מלוטש אפקט ליטוש פני השטח בצורה אחידה, ללא הבדלים משמעותיים.

שלישית, מבריק. קריסטל לבנה אבנים ולבנים קו המותניים יש דרישות גבוהות עבור מבריק, ביקש מעל 70 מעלות, וחלקם אף יותר מ-90 מעלות. Archaize לבנים לבקש מבריק דרישות אינה גבוהה, בדרך כלל מתחת 70, מאט.

ארבע הוא עובי שכבת זיגוג קשיות. עתיק לבנים עובי השכבה זיגוג בין 0.3 מ מ ~ 0.8 מ מ אריח קריסטל מלוטש ואת זיגוג שכבות עבים של לבנה קו המותניים, בדרך כלל בין 0.6 מ מ ~ 1.3 מ מ ו מ מ 1.5 אחוז. כל השכבות לבנים של זיגוג הוא עבה, בעיקר באמצעות להרכב של קוניה מעובה שכבות כדי לפצות על האריח, כך השטח מלוטש אינה מראה. גלזורה קשיות בנוסף 5 ~ טווח 7.