ההבדל בין זיגוג מלוטש מלא מלוטש אריחים

אריחים מלוטשים הם לבנים quintana, כלומר, לא אריחים מזוגגים, משטח מלוטש, קשיות מתונה יחסית, המחיר הוא מעט נמוך יותר, על פני השטח להוסיף שכבה, antifouling, כגון שעווה בכיתה וכן הלאה. צבע אחד לחיקוי של אבן, ללבוש. כל אריחים מזוגגות מזוגגות, על פני האריח, יש שכבה של שכבה 1 מ"מ מזוגגות, שכבת מזוגגת הוא גם שכבות, אשר פני השטח של הדפוס הוא שקוף קשה אמייל מיוחד המשמש ללבוש, דפוס עשיר, מאשר מלוטש אריחים, על פי הציור של נקודות התהליך, את רולר וקשיות הדפסה דיו מאשר משטח אריח מלוטש עשוי להיות נמוך יותר.

אריחים מלוטשים אריחים מזוגגים ההבדל: אריחים מלוטשים אריחים מזוגגים יצוק הם אווירה בהירה, עבור מי שלא נוגעים אריחים לעתים קרובות, קשה רק מפני השטח להבחין בין השניים. אבל מזוהה בקפידה, עדיין יכול למצוא את ההבדל בין השניים, אז אנחנו צריכים להבחין בין המקומות הבאים ללטש אריחים אריחים מזוגגות. אריחים מלוטשים וזורקים אריחים מזוגגים בהבדל צבע, לבנים לבנים מלוטש פני השטח בין הצבעים השונים לא יהיה חזק מדי, אבל כל זיגוג יצוק לגמרי לא מוגבל, אדום, שחור וכחול וכחול לחלוטין אין בעיה. צבע אריח מלוטש הוא פשוט יחסית, לא הרבה לשנות, אריחים מזוגגות כי זה מודפס על דפוס לאחר זיגוג, את הצבע כדי להיות בהיר. אריחים מלוטשים וזורקים אריחים מזוגגים בקווים על ההבדל בקווים, אריחים מלוטשים לא יכול לעשות מרקם קטן מאוד, כל זיגוג יצוק יכול להיעשות בסדר כמו המחט חוט.

אריחים מלוטשים ואריחים מזוגגים בהירים הם אווירה בהירה, למי שלא נוגעים אריחים לעתים קרובות, קשה להבחין רק את שני מן פני השטח. אבל מזוהה בקפידה, עדיין יכול למצוא את ההבדל בין השניים, אז אנחנו צריכים להבחין בין המקומות הבאים ללטש אריחים אריחים מזוגגות. אריחים מלוטשים וזורקים אריחים מזוגגים בהבדל צבע, לבנים לבנים מלוטש פני השטח בין הצבעים השונים לא יהיה חזק מדי, אבל כל זיגוג יצוק לגמרי לא מוגבל, אדום, שחור וכחול וכחול לחלוטין אין בעיה. צבע אריח מלוטש הוא פשוט יחסית, לא הרבה לשנות, אריחים מזוגגות כי זה מודפס על דפוס לאחר זיגוג, את הצבע כדי להיות בהיר. אריחים מלוטשים וזורקים אריחים מזוגגים בקווים על ההבדל בקווים, אריחים מלוטשים לא יכול לעשות מרקם קטן מאוד, כל זיגוג יצוק יכול להיעשות בסדר כמו המחט חוט.