מערכת בקרת איכות של JINMING בצבע זיגוג במפעל

הרשימה הבאה היא איך החברה jinming כדי לקבוע את איכות frit קרמיקה של raw materil כדי frit קרמיקה לייצר ולבדוק את האחרון איכות מחדש, את מערכות שלמות כדי להבטיח יציבה עבור לקוח קרמיקה frit.


1. כדי להפוך את רכישת בטוח באיכות החומר יציב

טכנאי לנתח את יסודות כימיים על ידי מנתח מהר Multielement וחומרי גלם כל אצווה. חומרים דוגמת להישרף תחת טמפרטורה 1400℃ אחרי ששיחק פאי. החומרים שהיא תאושר לשימוש בעת הבדיקה והתוצאה היא qualitied עם חומרים רגילים.

2. אנו תמיד לבדוק כל נוסחה frit קרמיקה אצווה שוב, מעל שוב lab.it שלנו יהיה מינון אלקטרונית מאורגן בסדנה לפני מבחן מעבר נוסחה frit קרמיקה. כל מיני חומרים הוא mixted מבוזר היטב, נמס מתחת לטמפרטורה 1500℃-1600℃, נשפך לתוך המים למוצר finsh.

3. אנו להקים רולר כבשן אשר לדמות את התנאים הייצור במפעל אריחי קרמיקה הבדיקה שלנו frit על המשבצת ולקנות הלובן גלאי, גלאי מבריק, הרחבה תרמי גלאי כדי לבדוק את הלובן של frit, מבריק, קו, החנות המוצר במחסן לאחר בדיקת מוסמך. המוצר לא מלאים אינם מאפשרים להעביר מהמפעל שלנו. אנחנו מנסים כמיטב יכולתנו מבטיחים את המוצר שלנו יציב. טנט שלנו היא לפתור את הבעיה על-ידי לעצמנו ולהפוך נוחות ללקוח שלנו.


בכבוד רב, אנו מזמינים אתכם לבקר במפעל שלנו זיגוג בצבע jinming Zibo העיר, סין.