מה ההבדל בין אריחים מלוטשים זיגוג מלוטש מלא?

עכשיו ישנם סוגים רבים של חומרי קישוט הבניין, כולל אריחים מלוטשים ליטוש מלא הוא אחד נציג יותר של השניים, עשוי להיות הרבה אנשים על האריחים מלוטשת ואת זיגוג הליטוש הכולל אינו ברור, לא יודע ההבדלים שלהם , על ידי המחבר בקר קרמיקה איטון, קרמיקה וואנג, Xizhi כדי אריחי קרמיקה, קרמיקה הביתה, קרמיקה Qianghui, כדי קרמיקה דה לי ומפעלים אחרים האחראי, סיכם את ההבדל בין אריחים מלוטשים כל ליטוש.

לבנים מלוטש מתייחס לטמפרטורה גבוהה, דפוס בלחץ גבוה, ולאחר מכן על ידי מהירות גבוהה ציוד דיוק גבוהה שחיקה, ליטוש. כל זיגוג יצוק עשוי לבנים, על משטח לבנים טבול בשכבה של זיגוג, על ידי ירי, הקושי הוא נמוך, על פני השטח אין אריחים מלוטש שטוח ובהיר, אבל ביצועים נגד עכירות חזק.

אריח מלוטש הוא סוג של לבנה בהירה אשר מלוטש נוצר על ידי פני השטח של הגוף של Adobe, השייכים לבנים. לבנים מלוטשים קשה ללבוש והם מתאימים לשימוש ברוב המקומות הפנימיים למעט חדרי אמבטיה ומטבחים, כגון מרפסות, קירות חיצוניים וכו 'על בסיס היישום של טכנולוגיית חדירה, אריחים מלוטשים יכול לעשות כל מיני חיקוי אבן, חיקוי אפקט עץ. זיגוג מלוטש מלא

ליטוש לבנים הוא צבעוני יותר מ אריחים מלוטש, ואת מידת הסימולציה היא גבוהה, היא משלבת את היתרונות של לבנים עתיקות ואריחים מלוטשים, ולאחר מכן מלטש את פני לבנים על בסיס אריחים מזוגגות. מלאכה מורכבת יותר מ אריחים מלוטש. המראה של שניהם אריח מזוגג צבע עשיר, אריחים מלוטשים של בהיר ונקי, ולכן יקר.

מתוך צבע ומרקם של ההבחנה: משטח האריח מלוטש של הצבעים השונים לא יהיה חזק מדי, אתה לגמרי לזרוק את הזיגוג אינו מוגבל, אדום ושחור צהוב סגול כחול לחלוטין אין בעיה. המרקם של אריחים מלוטשים הוא לא קטן מאוד, וכל זיגוג יכול להיעשות קווים דקים כמו מחט וחוט.

ההבדל החשוב ביותר הוא Adobe: מלוטש אריח היא לחדור את הצבע לתוך גוף הלבנים, ולכן על פני השטח מתחת לבנים 1-2mm צבע הגוף ואת פני השטח זהה. וכל הזיגוג לזרוק הוא שונה לחלוטין, לגמרי לא חודר אל גוף הלבנים, אם פני השטח לבנים רק שכבה אחת של צ 'נג צבע אחד שכבת הוא בהחלט זיגוג מלוטש כולו.

אריחים מלוטשים עקב תהליך הייצור המיוחד כדי להפוך את קשיות גבוהה, חלקות חלקות למראה. ביצועים נגד עופרת של אריחים מזוגגות, לבנים מתחת לזיגוג הוא לא כמו לבנים מלוטש כמו תהליך הייצור על ידי טמפרטורה בלחץ גבוה, הצפיפות לא לבנים מלוטש גבוה, ולכן קל יותר לספוג מים מאשר לבנים מלוטש. גם קצב ספיגת המים גבוה יותר. אריחים מזוגגים מאשר אריחים מלוטשים עשיר בצבע, אבל גם מלוטש אריחים בהיר נקי, אבל יקר.